Logo
EMPL.cz EMPL.cz

Servis


Provádíme kompletní servis všech strojů Chameleon. Samozřejmostí jsou i pozáruční opravy na veškeré stroje. Jsme patřičně proškoleni a neustále ve spojení s irským výrobcem, tak abychom mohli okamžitě a pružně reagovat na jakékoliv situace. Skladem držíme všechny potřebné náhradní díly. Pravidelný servis a opravy provádíme přímo na místě. Běžně jsou všechny opravy řešeny do 48 hodin. 

Prodloužená záruka 24 měsíců

Od roku 2014 máte nově šanci využít nabídku prodloužení záruční dobu na 24 měsíců! Prodloužení záruky je volitelná možnost za příplatek 100 EUR.

Prodloužení záruky je podmíněno návštěvou a kontrolou stroje proškoleným technikem společnosti Chameleon po prvním roce. Pokud bude zjištěno, že se strojem není nakládáno dle pokynů a doporučení uvedených v uživatelském manuálu, tak si výrobce vyhrazuje právo na zrušení prodloužené záruky.

Příplatek 100 EUR slouží k pokrytí nákladů na kontrolu stroje po 12-ti měsících. V případě zrušení prodloužené záruky příplatek propadá a není jakkoliv nárokovatelný.

 

Servisní smlouva

Za roční paušální poplatek 3500,-Kč získáte jednu pravidelnou kontrolu Vašeho stroje, kdy bude stroj přezkoušen, seřízen a zkontrolovány všechny nezbytnosti ke správnému fungování. Servisní prohlídky probíhají mimo sezonu od listopadu do března, případně po individuální dohodě. Správná péče o Váš stroj je velice důležitá, předejdete tím zbytečně vysokým nákladům za následné opravy. Kontaktujte nás pro více podrobností.